قالب وردپرس درنا توس
خانه / درباره ما

درباره ما

درباره ما

شرکت طراح سیستم ارائه دهنده راهکارهای نرم افزاری کسب و تجارت برای سازمانها و شرکت هایی در اندازه های مختلف می باشد، که در حال حاضر افتخار خدمات دهی به مشتریانی در صنایع  و اصناف متنوع را دارا است. از جمله محصولات طراح سیستم نرم افزار حسابداری جامع مالی مالیران جهت شرکت ها و تعاونیهای مصرف، نرم افزار یکپارچه شهد برای شرکت های بازرگانی و فروشگاهها و نیز نرم افزار یکپارچه امین جهت صندوق های قرض الحسنه با بانک اطلاعاتی SQL SERVER به صورت شبکه  است. طراح سیستم رضایت مشتری را رسالت خود می داند و برهمین مبنا در تلاش می باشد متناسب با سطح نیازهای مشتری گام بردارد، که تولید و طراحی نرم افزار های جدید و پشتیبانی نامحدود نرم افزارها گویای همین امر است.

tsd می توانید با قرار دادن اسکنر بارکد خوان بر روی QR Code بالا نسبت به دریافت نقشه شرکت از طریق تلفن همراه یا هرسیستم دیگر اقدام نمائید
——————–

ارتباط با ما چگونه است:

—————————–

ارتباط با ما از طریق تلفن:

واحد فروش نرم افزار     ۵۲ ۴۶ ۷۵ ۸۸ -۰۲۱

واحد پشتیبانی نرم افزار   ۳۲ ۳۵ ۷۴ ۸۸ -۰۲۱

—————————-

ارتباط با ما از طریق پست الکترونیک:

info@tarrahsystem.com

tarrahsystem1396@gmail.com

tarahsystem1396@gmail.com

 ————————–

خلاصه کلی خدمات شرکت:

ارائه خدمات پشتیبانی به مشترکین بصورت آنلاین، تلفنی، حضوری

اعزام کارشناس به محل کار

ارتقا و  یا تمدید پشتیبانی نرم افزارهای خریداری شده توسط مشتری

————————–

شرکت طراح سیستم ، دارای بخش های مختلف، از جمله واحد تولید نرم افزار، واحد فروش، و واحد پشتیبانی(حضوری،تلفنی) می باشد. سیاست موثر طراح سیستم دوران ارائه خدمات پشتیبانی به مشترکین نرم افزارهای حسابداری جامع مالی، صنعتی، بانکداری، فروشگاهی و تعاونیهای مصرف و سایر تولیدات خود می باشد. ارائه سرویس کامل (اعزام کارشناسان به محل کار، ارائه خدمات بصورت تلفنی،آنلاین، ارائه خدمات حضوری در محل شرکت، ارتقاء نرم افزارها بصورت حضوری و یا از طریق سایت طراح سیستم ، در زمان های کاری امکان پذیر است.

—————————-

نشانی: تهران، غرب پل سید خندان، خیابان برازنده، شماره ۳۴، ساختمان طراح سیستم 

Print Friendly, PDF & Email