قالب وردپرس درنا توس
خانه / دفترچه راهنمای نرم افزار حسابداری انبار

دفترچه راهنمای نرم افزار حسابداری انبار

دفترچه راهنمای نرم افزار حسابدار انبار (دانلود)

نرم افزار حسابداری انبار مالیران جهت برآورده ساختن نیازهای تمامی موسسات و بنگاههای اقتصادی (تولیدی ،بازرگانی، پیمانکاری و…) طراحی شده است.

استفاده از این نرم افزار در دو سطح کاربری و کارشناسی امکان پذیراست:

– سطح کاربری: صرفا اجرایی بوده و شامل ورود داده ها (داده های پایه ای و مدارک انبار) و گرفتن اطلاعات (گزارش موجودی انبار، مصارف ، مراکز هزینه و…) می باشد.

– سطح کارشناسی: که تقدم بر سطح کاربری دارد و طبعا مسوولیت   نرم افزار را به هنگام طراحی” ،” پیاده سازی” و “تجزیه و تحلیل اطلاعات”،  بر عهده دارد. در سطح کارشناسی ، کاربر باید قادر به طراحی کدینگ (طبقه بندی) کالا/ قطعات، انبارها، مراکز هزینه و موارد مصرف انبارها باشد تا بتواند گزارشهای مناسب را از نرم افزار جهت تجزیه تحلیل اخذ کند.


دفترچه راهنمای نرم افزار حسابداری ابنار

شرکت طراح سیستم  ارائه دهنده راهکارهای نرم افزاری کسب و تجارت برای سازمانها و شرکت هایی در اندازه های مختلف می باشد، که در حال حاضر افتخار خدمات دهی به مشتریانی در صنایع  و اصناف متنوع را دارا است. از جمله محصولات طراح سیستم  نرم افزار حسابداری جامع مالی مالیران جهت شرکت ها و تعاونیهای مصرف، نرم افزار یکپارچه شهد برای شرکت های بازرگانی و فروشگاهها و نیز نرم افزار یکپارچه امین جهت صندوق های قرض الحسنه با بانک اطلاعاتی SQL SERVER به صورت شبکه  است. طراح سیستم رضایت مشتری را رسالت خود می داند و برهمین مبنا در تلاش می باشد متناسب با سطح نیازهای مشتری گام بردارد، که تولید و طراحی نرم افزار های جدید و پشتیبانی نامحدود نرم افزارها گویای همین امر است.

دفترچه راهنمای نرم افزار حسابدار انبار 

Print Friendly, PDF & Email